Özel Tasarım Websitesi

Webtasarım ihtiyaçlarınız için doğru seçimi yapmak artık çok kolay. Doğru bilgi alın doğru karar verin ve uzun zaman kullanabileceğiniz harika bir websitesine kavuşun.

Daha çok bilgi almak için incelemeye devam edin

Kurumsal Web Tasarım Klavuzu

Dinleyerek kolayca bilgi alın. Kurumsal websitesi ihtiyacıbızla ilgili dikkat edilmesi gereken noktaları sizin için ele aldık.

"Her websitesi değil, satış yapabilen size yeni müşteriler kazandırabilen websitelerine ihtiyacınız var." Bizim tasarımdaki farkımız, biz satış geçmişi olan tasarımcılarız. Dolayısıyla satışı ve tasarımı aynı potada eritebiliyoruz. Normal tasarımcılar sadece renklere ve boyutlara dikkat ederken, biz müşteri kitlenizin ihtiyaçları ve sunduğunuz ürün/hizmeti en mantıklı şekilde buluşturmak üzere çalışıyoruz. Bu şekilde standart bir tasarımcının yaptığı websiteleri 10 ziyaretçiden 1 ini etkileyebiliyorsa biz bu rakamı 10 da 3'e 4'e 5'e çıkartabiliyoruz.

"Her websitesi değil, satış yapabilen size yeni müşteriler kazandırabilen websitelerine ihtiyacınız var." Bizim tasarımdaki farkımız, biz satış geçmişi olan tasarımcılarız. Dolayısıyla satışı ve tasarımı aynı potada eritebiliyoruz. Normal tasarımcılar sadece renklere ve boyutlara dikkat ederken, biz müşteri kitlenizin ihtiyaçları ve sunduğunuz ürün/hizmeti en mantıklı şekilde buluşturmak üzere çalışıyoruz. Bu şekilde standart bir tasarımcının yaptığı websiteleri 10 ziyaretçiden 1 ini etkileyebiliyorsa biz bu rakamı

Kurumsal Websitesi Hizmetlerimizin Özellikleri

Aşşağıdaki kutucuklara tıklayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz

Satış Odaklı Tasarım

Satış odaklı tasarım, sadece internet sitesi üzerinden satış yapmak anlamına gelmiyor. Bu sistem çok kapsamlı ve bilgiye dayalı bir yaklaşım tarzından meydana geliyor. Biz satış geçmişi olan tasarımcılar olarak ürün ve hizmetlerinizin özelliklerini belirledikten sonra, müşterilerinizin satın alma eğilimlerini ortaya çıkartıyoruz. Tüm tasarımımızı müşterilerinizi en kısa sürede sizinle iletişime geçirmek üzere planlıyoruz.

Satış odaklı tasarım sayesinde aynı websitesinden aynı süre içerisinde daha fazla zaman ve para kazanabilirsiniz. Bir websitesine sahip olmak istemenizdeki amaç daha çok kazanmak değil mi? Bu amaçla hareket ederken yaptığınız yatırımın karşılığını almanız gerekiyor. Müşterilerimizden %70 i bizimle çalışmadan önce bir websitesine sahipti. Fakat performansa dayalı sorunlar nedeniyle websitelerini yenilemek istediler. Bugün vereceğiniz karar size binlerce Türk Lirası kazandırabilir ya da kaybettirebilir. Yeni sistemimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın ya da canlı destek ile iletişime geçin. Doğru kararı vermek için doğru kişilerle konuşmalısınız ve olabildiğince fazla bilgi almalısınız.

Websitenizi nasıl yöneteceğinizi merak etmiyor musunuz?
Girişimci Dostu kontrol paneli hakkında daha çok bilgi almak için Kontrol Paneli butonuna tıklayın.Kontrol Paneli

Websitenizi güncel tutabilmek için, iyi tasarlanmış, yüksek performanslı bir kontrol paneline ihtiyacınız var. Aksi taktirde internet sitenizle ilgili değişiklikler yapmak için hep bir tasarımcıya ihtiyaç duyarsınız. Aradığınız kişiye ulaşamayabilirsiniz, ama yönetim paneli olan bir websiteniz olursa kimseye ihtiyaç duymadan websiteniz üzerindeki her değişikliği yapabilirsiniz.

Kontrol panelinde bulunan modüller

 • Ürün Yönetimi
 • Hizmet Yönetimi
 • Sayfa Yönetimi
 • Haber Yönetimi
 • İletişim Yönetimi
 • Fotoğraf Yönetimi
 • Video Yönetimi
 • Ayar Yönetimi
 • Sosyal Medya

Kontrol panelinizin bir özelliği de arama motorlarında üst sıralara çıkmak için ihtiyacınız olan altyapıyı sağlamasıdır. Google parametrelerine uygun yapısı sayesinde websteiniz üzerinde yapacağınız çalışmalardan tam verim alırsınız.

İnternet siteniz sayesinde yeni müşteriler kazanmak için
Google Seo sekmesini tıklayarak daha çok bilgi alın

Google Seo

Amacınız sadece bir websitesine sahip olmak değil, yeni müşteriler kazanmak, biliyoruz. Bunu bilerek hareket ediyoruz. Tüm sistemimiz size yeni müşteriler kazanmak üzere kurulu.

Seo için şirketlere binlerce lira ödemeyin.

Sonu gelmeyen faturalarla, tutulmayan sözlerle vakit kaybetmeyin. Arama motorlarında üst sıralara çıkmak zaman ve emek ister. Bir yol haritanız olmalı ve websitenizi bu yol haritası uyarıca kullanmalısınız. Amacımız sadece websitesi tasarlamak değil, biz size kazandırabilecek websiteleri tasarlıyoruz.

Bizden aldığınız tasarım hizmetleri ile birlikte size arama motorlarında üst sıralara çıkmak için ihtiyacınız olan yol haritasını sunuyoruz. Bununla birlikte tüm tasarımlarımız arama motorlarına tam uyumludur. Dolayısıyla size sadece yolda yürümek kalıyor.

Zaman ve sabır ile amacınıza ulaşabilir ve internetteki alanınızı genişletebilirsiniz.

 • Google Arama Motoru
 • Yandex Arama Motoru
 • Bing Arama Motoru
 • Yahoo Arama Motoru

Websitenizle ilgili çıkabilecek sorunları nasıl çözüyoruz?
Teknik destek butonuna tıklayarak teknik hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.

Teknik Destek

Kullanım süreniz boyunca websiteniz için iki türlü teknik desteğe ihtiyaç duyacaksınız:

Potansiyel problemler

Websitenizin sürekli yayında olması çok önemli. Bu yüzden sistemlerimizi sürekli güncelliyoruz, yeni önlemler alıyoruz. Websitelerinizin yayında kalma oranı %99.9 dur. Dolayısıyla bu tür bir teknik desteğe ihtiyacınız neredeyse hiç olmayacak. Olduğu zamanda da bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sorununuzu 1 saat içinde çözme garantisi veriyoruz.

Yenilik ve Geliştirme

Değişen ihtiyaçlarınıza göre websitenize yeni bir fonksiyon eklemek isteyebilirsiniz. Bu tür durumlar için hazırladığımız özel paketlerden satın alarak istediğiniz değişiklikleri yaptırabilirsiniz.

 • 05 saat 200 Tl
 • 10 saat 300 Tl
 • 15 saat 500 Tl
 • 20 saat 800 Tl

Artık kararınızı verebilirsiniz.
Bu bölüme kadar okuduğunuz ve dinlediğiniz bilgiler yardımıyla karar vermeniz artık çok kolay. Hemen sipariş vermek için sipariş butonuna tıklayın.

Online Sipariş

Online Sipariş Formu 29/07/2015

Kolay alın, kolay ödeyin

Sipariş Sistemi

Note: HTML is not translated!